Amouranth transmituje na żywo „pierwszą randkę”. Fani krytykują, że on nie jest prawdziwym graczem

Amouranth zainwestowała w... Twitch. Grube miliony na stole
Newsy Rozrywka

Amouranth postanowiła pokazać swojego nowego wybranka na żywo. Nie wiadomo, czy ich randki zakończą się związkiem, ale wiadomo już, że na chłopaka spadła krytyka za brak zacięcia gamingowego.

Amouranth podnosi się po byłym związku z mężczyzną, który zmuszał ją do streamingu w basenie. Dziewczyna postanowiła, że czas poznać kogoś nowego, a żeby było ciekawiej, pokazała pierwszą randkę na żywo. Filmik ze spotkania możecie obejrzeć na kanale Twitch streamerki.

Do randki doszło 20 listopada. Streamerka wystąpiła wówczas na żywo w streamie zatytułowanym „PIERWSZA RANDKA IRL Z GIGACHADEM”. Możemy zobaczyć, jak poszła na salę wspinaczkową z nowym facetem o imieniu Aaron. Chłopak ma 34 lata i niestety, co nie uszło uwadze fanom Amouranth, nie jest wielkim graczem, chociaż wspomniał, że chce kupić God of War Ragnarok.

Zatem co lubi nowy potencjalny chłopak gwiazdy Twitch? Cóż, uprawiał kulturystykę, a obecnie jest trenerem osobistym. Twierdzi, że jest globtroterem i lubi imprezować.

Przypominamy, że Amouranth święci obecnie triumfy na Twitch. Jednym z „mierników” popularności na platformie jest to, kogo najdłużej oglądano. W pierwszej setce z października znalazło się 99 mężczyzn i jedna… Amouranth.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie