Amnesia: Rebirth zapowiedziana. Kultowa seria horrorów powraca

Amnesia: Rebirth zapowiedziana. Kultowa seria horrorów powraca
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Studio Frictional Games zapowiedziało właśnie kolejną część swojej serii horrorów Amnesia. Nowa gra nosi tytuł Amnesia: Rebirth (Odrodzenie). Oglądajcie zwiastun.

Amnesia powraca i jak już wspomnieliśmy, gra ma się nazywać Amnesia: Rebirth. Deweloperzy ze studia Frictional Games (stworzyli m.in. horror SOMA), informują, że Odrodzenie nastąpi na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4. Data premiery nie jest znana, wiadomo jedynie, że twórcy celują w jesień 2020 roku.

Poniżej znajdziecie zwiastun Amnesia: Rebirth – będzie to horror z perspektywy pierwszej osoby, w którym wcielamy się w Tasi Trianon. Bohaterka budzi się gdzieś na pustyni w Algierii i oczywiście nie wiadomo o co chodzi. Oprócz rozwikłania tajemnicy, gracze muszą również – jak to ujęli deweloperzy – zmagać się z własnymi nadziejami, obawami i gorzkim żalem.

Amnesia: Rebirth to nie tylko eksploracja, lecz również zagadki, które rozwiążemy w drodze do celu. Ważnym czynnikiem gameplay’u będzie zarządzanie swoimi ograniczonymi zasobami, zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Żeby nie było za łatwo, natkniemy się na przerażające stworzenia, które trzeba będzie załatwić używając sprytu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie