Amazon Prime Gaming na grudzień 2023 to 7 gier, w tym jeden, wielki hit

Amazon Prime Gaming na grudzień 2023 oficjalnie, w tym jeden hicior
Newsy PC

Znamy już ofertę Amazon Prime Gaming na grudzień 2023. Znajdziemy w niej siedem nowych gier do odebrania, w tym genialne Deathloop.

Arkane nieco zbłądziło za sprawą tegorocznego Redfall, które po prostu się nie udało. Firma zasłynęła jednak niezwykle solidnym portfolio, a pomylić się może każdy, więc powiedzmy, że im wybaczamy. Wszak tuż przed Redfall premierę miało Deathloop, czyli jedna z najcieplej przyjętych gier ostatnich lat. Jeżeli jeszcze w nią nie graliście, to teraz będziecie mieć ku temu wspaniałą okazję.

W ofercie Amazon Prime Gaming na grudzień tego roku potwierdzono łącznie siedem nowych gier za darmo do odebrania, w tym wspomniane Deathloop. Tytuł jawi się na zdecydowanie największy hit oferty, ale wielbiciele mniejszych produkcji znajdą też wiele dla siebie.

Amazon Prime Gaming na grudzień 2023:

  • DEATHLOOP (Epic Games Store) – 7 grudnia
  • Akka Arrh (Amazon Games App) – 14 grudnia
  • Aground (Amazon Games App) – 14 grudnia
  • SeaOrama: World of Shipping (Amazon Games App) – 14 grudnia
  • Kombinera (Epic Games Store) – 21 grudnia
  • A Tiny Sticker Tale (Amazon Games App) – 28 grudnia
  • Asteroids: Recharged (Epic Games Store) – 28 grudnia

Jak widać – Amazon nie przestaje rozdawać gier systematycznie, przez cały miesiąc. Pamiętajcie, że oferta nie dotyczy wyłącznie gier za darmo, bo w ramach abonamentu macie też dostęp do darmowych przedmiotów do wielu popularnych gier. Od niedawna można odbierać ikoniczną strzelbę do Cyberpunka 2077, ale to zaledwie wierzchołek góry lodowej świetnych itemów w ramach subskrypcji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie