Artur Łokietek

Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.

Cyberpunk 2077 - za darmo z Prime Gaming zgarniecie ikoniczną broń

Ikoniczna broń do Cyberpunk 2077 za darmo w Amazon Prime Gaming

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Amazon Prime Gaming znów kusi graczy Cyberpunk 2077. Chętni na ikoniczną broń Amstaff muszą dysponować aktywnym kontem. Tyle wystarczy, aby zgarnąć przedmiot za darmo.

Amazon Prime Gaming nie przestaje rozdawać nie tylko gier, ale i przedmiotów do nich za darmo. Oferta zawsze dotyczy jednak posiadaczy aktywnej subskrypcji, której cena nie jest wysoka – 50 zł za 12 miesięcy. W jej ramach zyskujemy dostęp nie tylko do platformy Prime Video, ale i do darmowej i szybkiej dostawy ze sklepu Amazona. To także darmowe gry rozdawane regularnie w ramach Prime Gaming. Co ciekawe, prócz gier regularnie dostajemy też darmowe przedmioty do najpopularniejszych obecnie tytułów.

“Wyposaż się w ikoniczną broń prosto z nielegalnej kolekcji Barghest” – kuszą twórcy, zachęcający nas do aktywowania przedmiotu za pomocą powyższego linka.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!