Obcy: Izolacja dostanie zachwycającą edycję kolekcjonerską

Obcy: Izolacja dostanie zachwycającą edycję kolekcjonerską
Newsy Switch

Choć Obcy: Izolacja wyszło 9 lat temu, teraz doczekamy się godnej tej gry edycji kolekcjonerskiej. Niestety, wydanie dotyczy jedynie wersji na Switcha.

Po dziś dzień ze świecą szukać równie świetnej i uwielbianej przez fanów gry w uniwersum Obcego, co Obcy: Izolacja. To kawał porządnego survival horroru, który idealnie wyważył akcję, grozę, skradanie i inne elementy rozgrywki. Jako córka kultowej Ellen Ripley eksplorujemy stację Sewastopol, uciekając przed droidami, innymi ludźmi, a przede wszystkim – Obcym. Klasyk, który podobno może doczekać się nawet kontynuacji.

Niestety kwestia drugiej części nie jest pewna, ale pewne jest nowe wydanie gry. Po 9 latach od premiery (a 4 od wydania wersji na Nintendo Switch) dostaniemy naprawdę imponującą edycję kolekcjonerską. Ta zawiera w sobie mnóstwo fizycznych atrakcji, a nawet samo opakowanie idealnie zgrywa się z tą marką. Naprawdę, kawał świetnej roboty.

Edycja kolekcjonerska Obcy: Izolacja na Nintendo Switch zawiera:

  • Grę na Nintendo Switch
  • Pudełko w stylu VHS
  • SteelBook
  • Dwustronny plakat
  • Replikę stacji Sewastopol
  • karty artystyczne
  • naszywki
  • Wszystkie DLC

Za nowe wydanie odpowiada Limited Run Games, czyli jeden z najbardziej uwielbianych wydawców tytułów, które normalnie są ekskluzywne dla eShopu. Niestety, trzeba pamiętać, iż jest to bardzo limitowana edycja, jak wszystko od tego wydawcy. Kolekcjonerkę kupimy za 139,99 dolarów, co jest bardzo wysoką ceną (to jakieś 590 zł). Jeżeli jednak nie chcecie tyle wydawać, możecie zakupić edycję klasyczną (za 74,99 USD, czyli około 312 zł), która zawiera steelboka i pudełko VHS. W razie czego dostępna będzie też podstawowa edycja w zwykłym pudełku za 39,99 USD, czyli około 170 zł. Każda edycja zawiera wszystkie wydane do tej pory dla gry DLC.

Zamówienia na stronie wydawcy można składać od 26 maja do 9 lipca, więc jest sporo czasu na zastanowienie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie