Epic Games Store - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Epic Games rozdaje dwie bardzo dobre gry. Możecie już je pobrać

Na Epic Games Store pojawiły się dwie nowe, bezpłatne produkcje. Znajdzie się coś dla fanów horroru, a także miłośników gatunku roguelike.

Pomimo sporych strat, Epic nie przestaje raczyć graczy darmowymi tytułami. Firma regularnie rozdaje gry za darmo i spora część z nich to naprawdę warte uwagi produkcje. Tym razem pokuszono się o bardzo dobrze oceniane i różnorodne gry.

W pierwszej kolejności przygotowano coś dla fanów horroru. Alien Isolation to jedna z najlepszych gier w uniwersum Obcego. Przy okazji wiele osób stawia ten tytuł w czołówce najstraszniejszych growych horrorów. Trudno się dziwić, bowiem gęsty klimat idzie w parze z zabójczo dobrą sztuczną inteligencją Obcego. Nie jest to gra dla ludzi o słabych nerwach, ale zdecydowanie warto się z nią zapoznać.

Jeśli jednak nie przepadacie za straszakami, również znajdziecie coś dla siebie. Hand of Fate 2 to połączenie dungeon crawlera i gry roguelike. To wymagający, ale przy tym relaksujący tytuł, który wciągnie Was na wiele godzin. Dodatkowo niezbyt szybko zaczniecie odczuwać monotonię, bowiem twórcy zadbali o odpowiednią różnorodność.

Oba tytułu możecie już pobrać z Epic Games Store i zostaną one w Waszej bibliotece gier już na zawsze. Oferta jest ważna do 29 kwietnia i tego samego dnia udostępniona zostanie kolejna darmówka. Wówczas odbierzemy jednak nie grę, a dodatkowy pakiet do Idle Champions of the Forgotten Realms.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się