Aktualizacji 0.13 do Armored Warfare. Wiemy, co wprowadzi

Update dostaniemy 11 lutego, a wraz z nim…

Deweloper Obsidian Entertainment oraz wydawca My.com ujawniają pierwsze informacje na temat zbliżającej się aktualizacji 0.13 w Armored Warfare, która ukaże się 11 lutego. W grze pojawi się nowy diler, Zhang Feng, a niebezpieczne pojazdy z jego zasobów wkrótce będą dostępne wszystkim dowódcom czołgów. Dodatkowo zostanie dodana mapa do trybu rywalizacji, pojawią się zmiany w systemie matchmakingu w trybie PvP oraz kompletna przebudowa systemu nagród w PvE.


Nowy diler czołgów w Armored Warfare pochodzi z Chin. Zhang od najmłodszych lat interesował się technologią i elektroniką. Wraz z grupą kolegów założył przedsiębiorstwo technologii militarnych, gdzie pracował jako główny badacz. Na początek Feng dostarczy graczom 7 nowych pojazdów chińskich, jednak jego silna pozycja na rynkach azjatyckich prawdopodobnie doda kolejne czołgi do jego zasobów w najbliższej przyszłości.

 • Typ 59 (tier 3.)
  Typ 69-II (tier 4.)
  Typ 80-II (tier 5.)
  WZ-1224 (tier 5. premium)
  Typ 85-IIM (tier 6.)
  Typ 90-II (tier 7.)
  Typ 98 (tier 8.)

Aktualizacja 0.13 doda także:

 • Nową mapę PvP Coastal Threat – osadzoną w śródziemnomorskim miasteczku, skoncentrowaną na zróżnicowanych ruchach pojazdów.
 • Nową wersję systemu nagród w PvE.
 • Matchmaker 2.0 – aktualizację systemu, lepszą wydajność i bardziej zbalansowane mecze.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet