Aktualizacja i darmowy prezent dla fanów Armored Warfare

Zimowe atrakcje dotarły na poligon.

Wszyscy, którzy zalogują się do Armored Warfare przed 3 stycznia, otrzymają czołg podstawowy Type 59 za darmo. W tym samym okresie gracze otrzymają także dodatkową reputację oraz możliwość zakupu pojazdów premium w obniżonej cenie.


Legendarny czołg podstawowy Type 59 za darmo

Część czołgów osiągnęło status legendy zarówno podczas działań wojennych, jak i wśród graczy online. Niewątpliwie jednym z nich jest Typ 59, wszystko to dzięki dobremu pancerzowi, dużej sile ognia oraz wystarczającej mobilności. Cechy te zostaną również odzwierciedlone w Armored Warfare. W przeszłości pojazd ten był dostępny tylko dla wąskiego grona osób. Uznano, że Typ 59 nie zasłużył na taki los, dlatego zostanie rozdany wszystkim graczom, którzy zalogują się do gry pomiędzy 18 grudnia 2015, a 3 stycznia 2016. W ten sposób My.com chce podziękować wszystkim graczom za wkład w społeczność.

Obniżki i bonusy

Obsidian Entertainment i My.com z przyjemnością informują graczy Armored Warfare o czekających na nich w grudniu i pierwszych dniach stycznia obniżkach. W tym okresie po obniżonej cenie będzie można nabyć czas premium i pojazdy, a dodatkowo każdy gracz otrzyma potrójną ilość punktów reputacji, za pierwsze zwycięstwo w ciągu dnia.

Limitowana edycja pojazdów ICE

Aby uczcić nadchodzące święta, My.com wraz z Obsidian Entertainment przedstawia pojazdy w wersji ICE. W skład całej kolekcji wchodzi 5 czołgów podstawowych, do kupienia osobno oraz w paczkach. Poza tym przygotowano kilka specjalnych paczek. Promocja jest ważna od 18 do 31 grudnia 2015.

Aktualizacja 0.12

Amerykańskie i europejskie serwery otrzymają dzisiaj aktualizację oznaczoną numerem 0.12. Ten długo oczekiwany update wprowadzi do gry kilka ważnych funkcji, takich jak progresywna utrata kamuflażu, nowa umiejętność niszczycieli czołgów, możliwość dzielenia się statystykami, jak również kilka ogólnych poprawek.  Dodatkowo dowódcy mogą spodziewać się świątecznych dekoracji garażu.

Wszystkie świąteczne atrakcje przedstawiono na poniższym zwiastunie:

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet