Aktualizacja 0.11 do Armored Warfare to potężne pojazdy i prywatne bitwy

To jednak nie wszystkie nowości, które czekają na polu walki.

Twórcy tytułu informują, że aktualizacja 0.11 do Armored Warfare jest już dostępna i wprowadza wiele nowej zawartości. Co konkretnie?


Pojazdy 9 poziomu

Pojazdy 9 poziomu, dostępne przez system żetonów: M1A2, CRAB, BMPT-72, Leopard 2A6, T-90MS, B1 Draco, Challenger II, M8 Thunderbolt.

System żetonów

Na każdym pojeździe 8 poziomu pojawią się specjalne żetony, które będą częścią systemu progresji, za ich pomocą będzie można odblokować pojazdy 9 poziomu. Po wydaniu odpowiedniej ilości punktów reputacji na odblokowanie 9 poziomu. Gracz będzie mógł w oknie modyfikacji wybrać na który pojazd „zbiera” żetony (ze wszystkich pojazdów 9 poziomu u danego dilera).

Prywatne sesje

Gracze mogą teraz organizować prywatne sesje. W Garażu pod przyciskiem kolejki na PvP pojawiła się opcja „Prywatna sesja”. Po wybraniu Prywatnej sesji wyświetli się nowy interfejs, w którym gracze mogą przeglądać, sortować i filtrować istniejące sesje bądź tworzyć własne.

Po kliknięciu na “Stwórz” ukaże się nowe okno, w którym można utworzyć sesję PvP przy uwzględnieniu następujących parametrów:

  • Mapa
  • Rodzaj sesji (standardowa lub starcie)
  • Czas trwania sesji
  • Prywatna lub publiczna
  • Opis sesji

Po utworzeniu sesji gracze mogą wybrać stronę, odblokować drużyny, zapraszać znajomych, czatować z innymi w lobby, edytować sesję lub usunąć lobby. Wyznaczone osoby mogą oglądać mecz jako obserwatorzy. Po wybraniu czołgu gotowi do meczu gracze muszą nacisnąć przycisk “Gotowy” – dopiero wtedy gracz, który utworzył lobby, może wystartować sesję. Aby sesja doszła do skutku, wymaganych jest minimum dwóch graczy.

Aktualizacja 0.11 do Armored Warfare poprawia również sporo błędów, które dotychczas nękały graczy. Jeśli chcecie przejrzeć listę, zajrzyjcie na tę stronę. Poniżej natomiast wrzucamy zwiastun z nowymi pojazdami.


Źródło: informacja producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet