Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Takie akcje się chwali. Blizzard zrzeka się kasy z legendarnej skórki w Overwatch

Deweloperzy mają szczytny cel, a gracze mogą pomagać i świetnie się przy tym bawić. Zajrzycie do Overwatch?

Pragniemy zbudować lepszy świat i dlatego właśnie połączyliśmy siły z Fundacją Badań nad Rakiem Piersi, aby stworzyć w Overwatch specjalną skórkę dobroczynną: GOŹDZIK! – czytamy na oficjalnej stronie Blizzarda.

Skórka będzie dostępna w sklepie na stronie internetowej oraz w grze aż do 21 maja. Wszystkie wpływy ze sprzedaży tej ograniczonej czasowo legendarnej skórki zostaną przekazane Fundacji, aby wesprzeć jej cel wyleczenia raka piersi. Gwarantowana minimalna darowizna, którą przekaże Blizzard, wyniesie 250 000 USD.

To jednak nie jedyne sposoby na wsparcie wspomnianej fundacji: Stworzyliśmy również limitowaną koszulkę z Łaską w skórce Goździk, wyjątkową kolekcję okolicznościowych graffiti oraz portretów, które można zdobyć w ramach promocji Twitch Drops, a także zebraliśmy niesamowity zespół twórców sieciowych treści, którzy będą transmitować na rzecz tej sprawy.

Chcecie przyłożyć rękę do akcji? Zajrzyjcie na stronę Blizzarda, gdzie podano wszystkie szczegóły. Poniżej wrzucamy natomiast filmik z nową skórką Goździk. Cena skórki – 15 dolarów.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%