Gwiazda filmów dla dorosłych i streamerka, po złamaniu kręgosłupa straciła ciążę. Pokazuje blizny po operacji

adriana-chechik
Newsy PC

Adriana Chechik powróciła do streamowania gier w serwisie Twitch. Jednocześnie przekazała kolejne smutne wieści. Dowiedziała się, że była w ciąży, lecz niestety z powodu operacji nie mogła zatrzymać dziecka.

Adriana Chechik, która zrobiła karierę na filmach dla dorosłego widza, a obecnie jest bardzo rozpoznawalną streamerką na Twitch, jest już po operacji kręgosłupa. Urazu doznała podczas TwitchConu, po skoku do źle zabezpieczonego basenu z gąbkami. Celebrytka powraca do grania, lecz przekazuje kolejne nieciekawe wieści dotyczące jej życia.

Adriana Chechik: “Byłam w ciąży”

Poniżej zobaczycie filmiki Adriany z ostatnich dni. W pierwszym dziewczyna pokazuje swoje blizny, które ma na plecach po operacji kręgosłupa. Przekazuje, że poważnie uszkodziła kość ogonową. Jej „kości zostały całkowicie zmiażdżone”, powodując m.in. „uszkodzenie nerwów pęcherza”. Chechik wspomina, jak wciąż brakuje jej tchu, wykonując nawet najprostsze codzienne czynności, po czym pokazuje ogromną bliznę biegnącą przez środek pleców:

Celebrytka ujawniła ponadto, już podczas streamowania gry, że w momencie urazu była w ciąży. Dowiedziała się o tym dopiero w szpitalu. Niestety straciła dziecko z powodu koniecznej operacji kręgosłupa:

Adriana Chechik wraca zatem do zdrowia, lecz wygląda na to, że jeszcze dużo czasu minie, zanim się całkowicie pozbiera. Nie tylko po urazie kręgosłupa, lecz zapewne również i po stracie dziecka.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie