Gwiazda filmów dla dorosłych i streamerka Twitch złamała kręgosłup na TwitchConie

Adriana-Chechik
Newsy PC

Pojedynki dla streamerów skończyły się tragicznie, kiedy jedna z uczestniczek, Adriana Chechik, skoczyła do dołu z gąbkami. To niestety nie jedyna kontuzja podczas TwitchConu.

Adriana Chechik zrobiła karierę nie tylko w branży filmów dla dorosłych, lecz również na Twitch, jako streamerka. Brała ona udział w imprezie organizowanej przez portal i skończyło się to wielką tragedią.

Podczas pojedynku w gąbkach, gdzie zawodnicy muszą zrzucić siebie z platformy, doszło do poważnego wypadku. Jak możesz zobaczyć na poniższym filmiku, Chechik wygrała starcie i jako zwyciężczyni wykonała skok na plecy. Okazało się, że warstwa gąbek jest za cienka i streamerka doznała kontuzji. Na materiale wideo słychać, jak skarży się na to, że nie może wstać.

Adriana Chechik w szpitalu po TwitchConie

Dziewczyna trafiła do szpitala, a komentując sytuację na Twitterze napisała:

Cóż, złamałam kręgosłup w dwóch miejscach i mam dzisiaj operację, podczas której wstawią mi metrowy pręt dla stabilizacji. Wyślij swoje wsparcie.

Twitter

W innym tweecie Chechik dodała:

Specjalne podziękowania dla przypadkowego sanitariusza, który uświadomił pracownikom na stoisku, jak poważnie zostałam ranna. Pomógł mnie uspokoić do czasu, aż dotarła pomoc.

Twitter

Po opublikowaniu powyższego filmiku i nagłośnieniu sprawy przez media okazało się, że druga dziewczyna z materiału również została poszkodowana. Na Twitterze napisała:

Jestem drugą dziewczyną w filmiku i przyjaciółką Adriany. Bardzo chciałabym uzyskać wiadomość od innych osób, które zostały ranne w tym samym dole z gąbkami. Proszę, daj mi znać, jeśli znasz kogoś, kto został ranny! Upadłam bardzo lekko i nadal czułam wstrząs w plecach i miałam ból przez resztę nocy.

Twitter

Później okazało się, że to nie jedyne poszkodowane osoby. Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone, że skończy się to sprawą w sądzie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie