W A Plague Tale: Requiem mrok przeplata się z kolorami na nowych zrzutach ekranu

A Plague Tale: Requiem może zakończyć serię - zdradza reżyser
PC PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S

Na targach E3 zapowiedziano A Plague Tale: Requiem, czyli kontynuację bardzo dobrze przyjętego Innocence. Gra znajduje się w produkcji i ma ukazać się w 2022 roku, ale do tego czasu nie będzie nam brakować materiałów z produkcji.

Studio Asobo zaprezentowało parę nowych zrzutów ekranu z Requiem. Pokazują one lokacje, które odwiedzimy w grze oraz bohaterów produkcji. Każda z zaprezentowanych miejscówek ma nieco inny klimat. Wszystkie łączy jednak to, że wyglądają prześlicznie.

Produkcja będzie bezpośrednią kontynuacją Innocence – gracze znów będą śledzić losy Amicii oraz Hugo. Tym razem dwójkę postaci czeka podróż w nieznane w celu uratowania Hugona przed klątwą, która na niego spadła. Możemy liczyć na śliczną oprawę oraz świetną muzykę i miejmy nadzieję, że również historia nie pozostawi zbyt wiele do życzenia.

Niedawno zaprezentowano też pierwszy, również bardzo ładny materiał z rozgrywki Requiem. Znajdziecie go w tym artykule.

A Plague Tale: Requiem ukaże się na PC, Xbox Series X oraz S, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch (zagramy w chmurze). Będzie również dostępne od premiery w bibliotece usługi Xbox Game Pass.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie