Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

A gdyby tak RoboCop bił się z Terminatorem? Zobaczcie gameplay z MK11

Już w przyszłym tygodniu do obsady Mortal Kombat 11 dołączy kolejny blaszak. Mamy już Terminatora, to teraz pora na RoboCopa.

I jak sądzicie, kto wygrałby starcie RoboCop vs. Terminator? Obie postacie są naprawdę twarde (i to dosłownie), zatem pewnie walka byłaby dosyć wyrównana. Poniżej możecie zobaczyć spotkanie tytanów w Mortal Kombat 11. To dwie rundy, gdzie zwycięża raz jeden, raz drugi wojownik.

Przypominamy, że RoboCop trafi do MK 11 dopiero w przyszłym tygodniu wraz z premierą dodatku Mortal Kombat 11: Aftermath, który będzie dostępny od 26 maja. Cena DLC została ustalona na 169 zł, a więc tanio nie jest. Jednak część nowości będzie darmowa dla wszystkich, jak choćby Friendships, które pokazano na wcześniejszym gameplay’u.

Aftermath jest dodatkiem fabularnym, którego historia rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z MK 11. Okazuje się, że Raiden i Liu Kang wchodzą w sojusz z dotychczasowymi wrogami, Shang Tsungiem i Sindelem, by stawić czoła zupełnie nowemu przeciwnikowi.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się