Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mortal Kombat 11 – zwiastun wykończeń Friendships. Tańce, kiełbasa, gra na cymbałach [WIDEO]

Kilka dni po opublikowaniu gameplayu z Mortal Kombat 11: Aftermath twórcy pokazują zwiastun prezentujący wykończenia Friendships.

Aftermath zadebiutuje już 26 maja. Oprócz płatnej zawartości, fabularne DLC do Mortal Kombat 11 wprowadza także parę elementów, które będą dostępne za darmo dla wszystkich fanów gry. Jednym z takowych są znane z poprzednich części MK wykończenia Friendships – i to właśnie je prezentuje najnowszy trailer z gry.

Na filmiku widzimy między innymi Sub-Zero z wózkiem lodów czy Mileenę, która tańcuje z Kitaną, przybijając z nią piątki. Nie mogło zabraknąć też grillowania czy robienia zamków z piasku. A wszystko przy wtórze piosenki „Why Can’t We Be Friends”.

Jeśli nie chcemy oglądać brutalnych scen pod koniec walki, wystarczy za pomocą odpowiedniej kombinacji klawiszy aktywować Friendships i zjeść kiełbasę albo przytulić misia.

Aftermath, jak sama nazwa wskazuje, rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z MK 11. Raiden i Liu Kang  bratają się z dotychczasowymi wrogami, Shang Tsungiem i Sindelem, aby stawić czoła nowemu przeciwnikowi. Poza zawartością fabularną, DLC zaoferuje trzy dodatkowe postaci. Dwie z nich gościły w serii już wcześniej – to Fujin, czyli walczący mieczem bóg wiatru i czteroręka Sheeva. Oprócz nich dostaniemy też zupełnie nowego grywalnego bohatera: filmowego RoboCopa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się