Mortal Kombat 11 – zwiastun wykończeń Friendships. Tańce, kiełbasa, gra na cymbałach [WIDEO]

Kilka dni po opublikowaniu gameplayu z Mortal Kombat 11: Aftermath twórcy pokazują zwiastun prezentujący wykończenia Friendships.

Aftermath zadebiutuje już 26 maja. Oprócz płatnej zawartości, fabularne DLC do Mortal Kombat 11 wprowadza także parę elementów, które będą dostępne za darmo dla wszystkich fanów gry. Jednym z takowych są znane z poprzednich części MK wykończenia Friendships – i to właśnie je prezentuje najnowszy trailer z gry.

Na filmiku widzimy między innymi Sub-Zero z wózkiem lodów czy Mileenę, która tańcuje z Kitaną, przybijając z nią piątki. Nie mogło zabraknąć też grillowania czy robienia zamków z piasku. A wszystko przy wtórze piosenki “Why Can’t We Be Friends”.

Jeśli nie chcemy oglądać brutalnych scen pod koniec walki, wystarczy za pomocą odpowiedniej kombinacji klawiszy aktywować Friendships i zjeść kiełbasę albo przytulić misia.

Aftermath, jak sama nazwa wskazuje, rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z MK 11. Raiden i Liu Kang  bratają się z dotychczasowymi wrogami, Shang Tsungiem i Sindelem, aby stawić czoła nowemu przeciwnikowi. Poza zawartością fabularną, DLC zaoferuje trzy dodatkowe postaci. Dwie z nich gościły w serii już wcześniej – to Fujin, czyli walczący mieczem bóg wiatru i czteroręka Sheeva. Oprócz nich dostaniemy też zupełnie nowego grywalnego bohatera: filmowego RoboCopa.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: