Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

7 premier nowego tygodnia. Trochę Call of Duty oraz coś dla fanów Blizzarda

Rick and Morty: Virtual Rick-ality

Rick i Morty zostali teleportowani do twojego salonu i rozpoczynają niesamowitą przygodę w Rick-iwistości. Rozwiązuj łamigłówki, przechodź przez portale do dziwnych wymiarów i dowiedz się, jak to jest słuchać wrzasków najbystrzejszego człowieka we wszechświecie: Ricka Sancheza C-137 (ksywa „Terror” Rick).

Dołącz do nieznośnej pary w trakcie ich walki z obcymi, naciskaj przyciski, skacz w przestrzeni i nie tylko. Rick and Morty: Virtual Rick-ality to gra oparta o niezwykle popularny animowany serial komediowy science-fiction produkcji Adult Swim – teraz to ty masz szanse przejść przez portal.

  • Platformy: PC, PS4
  • Data premiery: 10 kwietnia (PS4)
  • Producent: Owlchemy Labs
  • Wydawca: Adult Swim Games

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%