Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

7 premier nowego tygodnia. Trochę Call of Duty oraz coś dla fanów Blizzarda

Hearthstone: Wiedźmi Las

12 kwietnia gracze będą mogli dołączyć do czwórki odważnych łowców potworów, których trop Wiedźmy Złagaty prowadzi do Wiedźmiego Lasu, najnowszego rozszerzenia do Hearthstone. Przez ograniczony czas po premierze rozszerzenia wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać za darmo losową legendarną kartę klasową i trzy pakiety kart z Wiedźmiego Lasu.

W zakupionym jeszcze w przedsprzedaży zestawie czeka 50 pakietów kart z tego rozszerzenia, rewers Mroczny las, a także 20 dodatkowych pakietów z Wiedźmiego Lasu.

W dodatku gracze dołączą do nieustraszonych obrońców królestwa Gilneas, którzy wyruszą w głąb przeklętej kniei, aby polować tam na potwory i rzucić wyzwanie wiedźmom. Przy okazji powalczą o łupy w postaci 135 przerażających kart, w których nie zabraknie zupełnie nowych mechanik rozgrywki.

  • Platformy: PC, iOS, AND
  • Data premiery: 12 kwietnia
  • Producent: Blizzard Entertainment
  • Wydawca: Blizzard Entertainment

Na kolejnej stronie znajdziecie idealny przykład na fantasy w wersji mobilnej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%