Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

7 premier nowego tygodnia. Trochę Call of Duty oraz coś dla fanów Blizzarda

Dream Alone

Tak przedstawiono ten ciekawie zapowiadający się tytuł na Steam:

Dream Alone to platformówka 2D z klasycznymi elementami rozgrywki, unikatowymi umiejętnościami bohatera, niebezpiecznymi pułapkami, elementami horroru i mroczną fabułą.

Do cichej wioski dociera tajemnicza zaraza. Jeden po drugim, mieszkańcy zapadają w śpiączkę. Gdy i twoją rodzinę dotyka choroba, ruszasz w niebezpieczną podróż, by odnaleźć mityczną Panią Śmierć. Mówi się, że ma ona moc zatrzymania a może nawet cofnięcia zarazy.

Fabuła prowadzi cię przez wiele krain, od lasów, przez bagna i jaskinie, po tereny przemysłowe. Większość poziomów ma swoje wersje w alternatywnej rzeczywistości. Przenosząc się do innego wymiaru, znajdziesz ukryte przejścia.

Każda pomyłka, niewłaściwy skok albo po prostu nieostrożność kończą się w grze śmiercią. Sama precyzja w skokach i biegu nie wystarczą. Niektóre pułapki trzeba rozbrajać, używając zdolności klonowania postaci. Gracz może zostawić za sobą kopię bohatera, aby ta aktywowała dźwignie albo przełączniki w podłodze.

  • Platformy: PC, iOS, Switch, XOne
  • Data premiery: 12 kwietnia (PC)
  • Producent: WarSaw Games
  • Wydawca: Fat Dog Games

Na kolejnej stronie produkcja od Blizzarda.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%