2. sezon Squid Game z pierwszymi zmianami. Więcej gier i możliwe powroty aktorów

Squid Game powróci na 2. sezon
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Squid Game powraca na 2. sezon i powoli pojawiają się nowe informacje na ten temat. Kolejna odsłona koreańskiego hitu powoli nabiera kształtu.

Hwang Dong-hyuk, czyli twórca popularnego serialu, zdradził już kilka wieści o kolejnym sezonie. Jak sam przyznał w rozmowie z portalem Deadline, prace nad drugą odsłoną produkcji są na bardzo wczesnym etapie. Serial nie ma jeszcze scenariusza, Hwang Dong-hyuk jak na razie zbiera pomysły na kolejne wydarzenia. Zapowiedział już jednak, że fani mogą liczyć na jeszcze więcej gier, niż zaprezentowano we wcześniejszych odcinkach.

Twórca oraz aktorzy dbają o to, by nie zdradzić żadnych konkretów. Z tego względu słowa Jung Ho-yeon, czyli aktorki wcielającej się w Kang Sae-byeok, traktujemy jak na razie w kategorii żartu – lub właśnie jednego z pomysłów, któe niekoniecznie muszą być wykorzystane w ostatecznej wersji. Aktorka zasugerowała bowiem, że jej postać może mieć… siostrę bliźniaczkę. W ten sposób mogłaby powrócić do serialu bez konieczności wprowadzania skomplikowanych zabiegów fabularnych.

Potencjalny powrót Kang Sae-byeok wpisałby się w popularny nurt przywracania postaci znanych z poprzednich odsłon. Podobny zabieg może zostać wykorzystany przy graczu nr 456, w którego wcielił się Lee Jung-jae. Jego Seong Gi-hun ma jednak możliwość powrotu, jako że ten bohater przeżył cały sezon. W przypadku Kang Sae-byeok wprawdzie niewiele zabrakło, lecz ostatecznie postać zmarła. Z tego względu twórcy będą musieli nieco się nagimnastykować, jeśli rzeczywiście zamierzają przywrócić znanych już aktorów.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Squid Game powróci na 2. sezon. Gdy tylko pojawią się informacje na temat premiery, będziemy o tym informować.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie