Na 2. sezon Squid Game możemy jeszcze zaczekać. Reżyser nie ma dobrych wieści

Squid Game powróci na sezon 2
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Twórca Squid Game nie ma najlepszych wieści, jeśli chodzi o sezon 2. Według jego słów na nową odsłonę możemy jeszcze trochę zaczekać.

Choć o przedłużeniu serialu na drugi – i możliwe, że nawet na trzeci – sezon wiadomo już od dawna, wszystko wskazuje na to, że nie nadejdą one zbyt szybko. W rozmowie z portalem Variety reżyser produkcji Hwang Dong-hyuk wyjawił, że liczy na premierę 2. sezonu przed końcem 2024 roku.

Przy dość minimalistycznym podejściu do produkcji tak odległy termin może być zaskoczeniem dla fanów. Hwang Dong-hyuk ma jednak ostatnio pełne ręce roboty i być może to z tego względu stara się podejść realistycznie do tematu. Reżyser pracuje bowiem obecnie nad scenariuszem do filmu Killing Old People Club. Nie wiadomo jeszcze więc, czy uda mu się pogodzić terminy produkcji filmu z kręceniem serialu.

Oczywiście tak odległy termin nie oznacza, że 2. sezon Squid Game zadebiutuje na pewno dopiero za 2,5 roku. Traktujemy to raczej jak asekuracyjne podejście do tematu, co do którego Hwang Dong-hyuk nie chce składać jeszcze żadnych obietnic.

Pierwsza odsłona produkcji jest dostępna na platformie Netflix.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie