10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport

SpellForce 3

SpellForce 3 połączy najlepsze cechy obu gatunków w sławnym uniwersum SpellForce z głębokim tłem fabularnym. Akcja gry toczy się przed wydarzeniami ze SpellForce: The Order of Dawn i umieszcza graczy w fantastycznym, bogatym świecie o nazwie Eo.

Podobnie jak w słynnych poprzednikach, w SpellForce 3 gracze tworzą swojego bohatera od zera i rozwijają jego umiejętności w trakcie kampanii, wykonywania zadań i odkrywania świata gry. Mogą połączyć swoje siły z trzema dodatkowymi postaciami i stworzyć grupę bohaterów.

Mapa w SpellForce 3 jest podzielona na różne sektory. Baza graczy zawsze będzie rosnąć organicznie, a nie arbitralnie. Oznacza to, że gracz może podbić tylko te sektory, które są połączone z bazą lub innymi podbitymi sektorami. Jest to ważne, ponieważ nie istnieje globalna ekonomia, a dystrybucja surowców jest automatyczna (surowce są transportowane na wozach). Gracze mogą zdecydować, które materiały chcą zbierać, rozprowadzać i eksportować w każdym sektorze, i w związku z tym muszą uważnie planować ich budowę.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 7 grudnia
  • Producent: Grimlore Games
  • Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Ósma strona to kontynuacja wielkiej nadziei od Bungie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.