Zza horyzontu wyłania się kolejna odsłona genialnej strategii – Hearts of Iron IV

Jeśli jesteście miłośnikami wymagających gier strategicznych oraz realiów II wojny światowej, to mam dla Was dobrą nowinę.

W sieci pojawił się krótki teaser następnej części jednej z najlepszych gier strategicznych, autorstwa studia Paradox. Nie mówi on niestety nic o szczegółach dotyczących zmian, jakie przyniesie kolejna odsłona. Sądzę jednak, że najbliższe miesiące zaspokoją ciekawość fanów serii. Pozostaje czekać na nowe wiadomości i przybliżoną datę premiery.


Wszystkich niezorientowanych informuję, że każda z części HOI umożliwia ogromną swobodę w kierowaniu dowolnie wybranym państwem, istniejącym w latach 30 i 40 XX wieku. Nie ma więc problemu, by wybierając chociażby II Rzeczpospolitą zmienić bieg historii i uczynić z naszej ojczyzny światową potęgę. Wszystkie osoby chętne do napisania historii na nowo, nie powinny być zawiedzione.

Filmik zaostrza apetyt i nieźle buduje klimat:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet