Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Zwiastun Unknown 9: Awakening – przygodowa gra akcji na next-geny

Na Gamescom 2020 zaprezentowano pierwszą zapowiedź Unknown 9: Awakening. Gra opowie historię dziewczynki o wielkiej mocy, którą prześladuje widok własnej śmierci. 

W trakcie Gamescom 2020 ONL liczyliśmy na zapowiedź kolejnej części Prince of Persia, ale dostaliśmy chyba coś lepszego. Przygodowa gra akcji Unknow 9: Awakening może być czarnym koniem całej imprezy. W udostępnionym trailerze twórcy zabierają nas do Kalkuty, najwyraźniej niezbyt bezpiecznej dla małej dziewczynki o imieniu Haroona. Ma ona jednak specjalne moce pozwalające spoglądać na wydarzenia tuż przed własną śmiercią. Rzecz jasna będziemy eksploatować jej wewnętrzną siłę, by unikać napisu Game Over.

Unknown 9: Awakening to świeże spojrzenie na system kontroli czasu, który na stałe zadomowił się w serii Prince of Persia. I z pewnością zaoferuje nam coś więcej niż ciekawą rozgrywkę, ale też interesujący sposób narracji. Dużą rolę odegra w niej poznawanie tajemniczej mocy oraz zwiedzanie wymiaru duchowego, zwanego Fałdą. O poziom oprawy graficznej raczej nie musimy się martwić, gdyż owa produkcja szykowana jest z myślą o next-genach i wydajnym PC. Premierę Unknown 9: Awakening wstępnie zaplanowano na 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się