Zwiastun Resident Evil 7. “Każdy ma rodzinę”

Cóż za przesłanie.

Capcom wypuściło do sieci naprawdę ciekawy zwiastun, który pokazuje nadchodzące Resident Evil 7 w pigułce. Przypominamy, że do premiery pozostały zaledwie dwa tygodnie.

Zwiastun nosi tytuł Każdy ma rodzinę i oczywiście nawiązuje do przerażającej rodzinki z nowej gry Capcomu. My już nie możemy doczekać się, aż najnowsze dzieło Japończyków będzie dostępne na PC, PS4 oraz XOne.


Demo Resident Evil 7 jako TPP? Zobaczcie projekt fana

Moder Tom Humble postanowił przygotować demo wersję Resident Evil 7 w nietypowej odsłonie. Otóż zmienił on kąt widzenia postaci, dzięki czemu akcję możemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby.

Niestety mod nie jest perfekcyjny. Patrząc na głównego bohatera widzimy, że nie ma on głowy, ponadto animacja nie trzyma płynności (potrzebne jest w końcu dodatkowe wygenerowanie części ciała, których w oryginale nie ma). W wielu miejscach ruchy postaci nie są też naturalne.

Jednak w ramach ciekawostki wrzucamy poniższy filmik.

Opuszczona rezydencja z Resident Evil 7 przez cztery dni w prawdziwym świecie

Resident Evil 7: The Experience to niezła gratka dla fanów horrorów, choć niestety jedynie tych, którzy w dniach od 20 do 23 stycznia znajdą się w Londynie, w dzielnicy East End. Właśnie w tym czasie Capcom otworzy wrota opuszczonego domu, wzorowanego na rezydencji z nadchodzącego Resident Evil 7.

Uczestnicy będą mogli przekroczyć próg domostwa (maksymalnie dwie osoby jednocześnie) wraz z dwoma aktorami, którzy odgrywają role dziennikarzy śledczych. Grupa śmiałków ma przed sobą wielką tajemnicę, a za plecami czyhające niebezpieczeństwo.

Co ciekawe, Resident Evil 7: The Experience ma być zupełnie za darmo, a wycieczka po rezydencji potrwa około 45 minut.

Poniżej wrzucamy zwiastun wydarzenia i przypominamy, że Resident Evil 7 zadebiutuje 24 stycznia 2017 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Demo Resident Evil 2 Remake zostanie dołączone do Resident Evil 7?

Tytuł zapowiada się naprawdę przerażająco i wielu fanów horrorów czeka na niego z niecierpliwością, a bonusowym smaczkiem dodawanym do niego może okazać się… demo Resident Evil 2 Remake.

Na początek zaznaczamy jednak, że to niepotwierdzona informacja, zatem należy traktować ją z przymrużeniem oka. Jej źródłem jest forum Reddit, którego jeden z użytkowników odkrył ciekawe podobieństwo między kodem pojawiającym się w sekwencji otwierającej Resident Evil 7: Beginning Hour a kodem produktu Resident Evil na pierwsze PlayStation, gdzie do gry dołączane było demo Resident Evil 2.

Zbieg okoliczności, czy może Capcom w taki sposób daje nam do zrozumienia, że kupując Resident Evil 7 dostaniemy również demo Resident Evil 2 Remake? Jak sądzicie?

Demo Resident Evil 2 Remake zostanie dołączone do Resident Evil 7?
Demo Resident Evil 2 Remake zostanie dołączone do Resident Evil 7?

Resident Evil 2 Remake potwierdzony przez Capcom

W sierpniu 2015 roku jeden z producentów w Capcomie potwierdził, że pracuje nad odświeżoną wersją Resident Evil 2. Nie da się ukryć, że przez miłośników serii, jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych remake’ów.

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że Capcom od dłuższego czasu skupiało swoje siły na Resident Evil 7, nie spodziewamy się szybkiej premiery nowej wersji RE 2. Ktoś z Was czeka na tę produkcję?

Poniżej znajdziecie krótki filmik od producenta, który potwierdza nową wersję starego hitu:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

39 Shares
Share39
+1
Tweet