Oto złoty pad do Xbox Series X|S. Microsoft zaszalał!

Pad do Xbox Series X|S.
Newsy Xbox Series Xbox Series S

Microsoft zaprezentował specjalną edycję kontrolerów do konsol i pecetów. Nowy pad do Xbox Series X|S i PC ma kolor złoty. Nietypowy, ekskluzywny design to hołd złożony w kierunku fanów serii Shadow z Xbox One.

Złoty kolor wyróżnia nas z tłumu. Nawet jeżeli chodzi o kontroler do konsoli i peceta. Microsoft postanowił wydać kolejny już pad w tym roku, a wybór padł na coś dla fanów serii Shadow. Złoty, ale ze smakiem i bez kiczu. Tymi słowami można określić to, jak prezentuje się ciekawy i nietuzinkowy pad do Xbox Series X|S czy PC. Przypadł wam do gustu? Wygląda następująco:

Kontroler zadziała nie tylko z PC czy konsolami najnowszej generacji, ale również z Xbox One czy telefonami komórkowymi. Premiera tego nowego urządzenia została zapowiedziana na 17 października, a obecnie trwa przedsprzedaż. Cena? 69,99 dolarów amerykańskich, a na nasze 329,99 zł. Jak na limitowaną edycję nie jest aż tak źle, choć to nadal niemało. Same właściwości kontrolera to to samo, co znamy z „oryginalnych” padów dołączanych do konsol.

Xbox Gold Shadow Special Edition możecie bez problemu zamówić na polskiej stronie Xbox, dlatego nie trzeba bawić się w żadne wysyłki zza granicy. Szczerze mówiąc, efekt sadzy i swoistego gradientu wygląda przecudownie. Ciekawe, czy na żywo też prezetuje się tak świetnie. A akurat miałem sprawić sobie nowy kontroler…

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie