Zapowiadana rewolucja w Battlefield 1 już się rozpoczęła

EA mówi o rewolucji, a co się za tym kryje?

Elektronicy udostępnili wczoraj kolejną mapę do Battlefield 1, która otrzymała nazwę Prise de Tahure. Miejscówka jest dostępna dla osób, które posiadają przepustki Premium.

Jest jednak sposób, by pograć na nowej mapie i innych lokacjach zarezerwowanych dla graczy Premium bez wydawania kasy. Jakiś czas temu EA wspominało o nadchodzącej rewolucji w Battlefield 1, która oznacza m.in. wersję próbną map Premium. Taka nowość po raz pierwszy miała zostać udostępniona graczom właśnie podczas premiery nocnej mapy Prise de Tahure. Zatem możemy już z niej korzystać!

Dzięki wersji próbnej Premium gracze, którzy nie posiadają przepustki Premium do Battlefield 1, będą mogli zagrać na normalnie niedostępnych dla nich mapach. W odróżnieniu od współdzielonego Premium, wersja próbna nie wymaga od graczy dołączenia do oddziału posiadacza przepustki Premium Battlefield 1 – by uzyskać dostęp do map Premium, wystarczy zalogować się do gry – zaznacza Electronic Arts.

EA podkreśla też, że przed targami Gamescom 2017 będzie miała miejsce kolejna runda wersji próbnej Premium, a trzecia odsłona darmowego Premium została zaplanowana na wrzesień.

Mapa Prise de Tahure oferuje graczom walkę w terenie zabudowanym i wśród okopów: Szampania-Ardeny, 1917 r. Francuscy żołnierze próbują desperacko utrzymać odbite wzgórza w regionie Butte-de-Tahure. Sieć wysuniętych okopów przecina kilka wiosek narażonych na unicestwienie wskutek nieustannych starć między niemieckimi i francuskimi żołnierzami.

Polska mapa w Battlefield 1 na ogromnym gameplay’u!

W ramach nadciągającego do Battlefield 1 dodatku W imię cara otrzymamy mapę Przełęcz Łupkowska, która stanowi obecnie przejście graniczne między Polską oraz Słowacją. Przełęcz oddziela Karpaty Wschodnie od Zachodnich, a pod jej powierzchnią znajduje się tunel o długości 416 metrów, przez który możemy przejechać się pociągiem na Słowację. W czasach pierwszej wojny światowej o strategiczny tunel toczyły się zacięte walki, co właśnie zostanie odwzorowane w Battlefield 1.

Mapa Przełęcz Łupkowska została udostępniona już na serwerach testowych, dzięki czemu możemy spojrzeć na ogromny gameplay, który wrzucił na swój kanał YouTube użytkownik Westie. To w pierwszym filmiku – drugi prezentuje natomiast cztery rodzaje nowej broni białej, która w późniejszym czasie zostanie udostępniona wszystkim graczom.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: