Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Yakuza: Like a Dragon może zadowolić fanów turowej rozgrywki

SEGA w trakcie dzisiejszej prezentacji gier na nowego Xbox Series X, wyszła ze swoją produkcją o nazwie Yakuza: Like a Dragon.

Yakuza: Like a Dragon trafiło już na PlayStation 4, a teraz przyszedł czas na wersję dla Xbox Series X. Produkcja prezentuje się całkiem interesująco od strony graficznej, chociaż nie stanowi rewolucji. Co ważne, gra będzie wspierać Xbox Series X Smart Delivery – oznacza to, że gracze, którzy kupią wersję Yakuza: Like a Dragon na Xbox One, będą mieli prawo do bezpłatnego uaktualnienia do wersji Xbox Series X. Obsługiwana będzie również funkcja cross-save między konsolami Xbox One i Xbox Series X, więc bez względu na to, kiedy gracze zdecydują się na aktualizację, nigdy nie muszą zaczynać od zera.

Największą ciekawostką jest tutaj mechanika rozgrywki. W Yakuza: Like a Dragon toczy się ona w turach, a nie tak jak wcześniej, w czasie rzeczywistym. Akcja uległa więc spowolnieniu, natomiast na pewno nie brakuje jej w dynamicznych motywach wideo, co potwierdza poniższy materiał.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się