Nowe pudełka konsoli Xbox Series X skrywają wielką niespodziankę na swoim odwrocie

Xbox-Series-X
Newsy Xbox Series

Posiadacze Xbox Series X wiedzą, że tył kartonu od konsoli to miejsce Master Chief’a. Ale pojawiły się już pudełka, które wysyłają bohatera serii Halo na emeryturę.

Kupując konsolę Xbox Series X widzimy na odwrocie wizerunek Master Chief’a oraz dopisek Power Your Dreams. Wygląda jednak na to, że niedługo ktoś inny będzie “zasilał nasze marzenia”.

Starfield już na box’ach Xbox Series X

Użytkownicy forum Reddit zauważyli ciekawą zmianę na kartonach od XSX. Jak piszą w tym oraz tym wątku, chińscy sprzedawcy już wystawili w sklepach konsole z nowym “tyłem”. Tam widzimy grafikę ze Starfield! To jedna z najbardziej oczekiwanych obecnie gier na sprzęt Microsoftu. Widać zatem, że “zieloni” pokładają w nim wielką nadzieję.

Ciekawe, czy w środku znajduje się standardowa wersja XSX, czy może dostaniemy jakąś specjalnie malowaną konsolę, albo chociaż kontroler nawiązujący barwami do wspomnianej gry.

Przy okazji wspomnę, że premiera Starfield jest oficjalnie planowana na pierwszą połowę 2023 roku. Jednak nieoficjalnie, została ona ponownie przesunięta na drugą połowę tego samego roku. Może to oznaczać kilkumiesięczne opóźnienie, lecz również jedynie miesięczne, z czerwca na lipiec. Jak jednak wiadomo, czerwiec zazwyczaj nie jest miejscem wielkich premier. Stawiałbym zatem na premierę Starfield najwcześniej w sierpniu, choć coś mi podpowiada, że pogramy we wrześniu. Czas pokaże, a póki co opóźnienie tytułu traktujmy jako plotkę. Jej źródłem jest najnowszy podcast MrMattyPlays.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie