Wkrótce będziesz mógł nabyć konsolę Xbox Series X wyglądającą jak SpongeBob – o ile będzie Cię na nią stać

SpongeBob xbox
Newsy Xbox Series

Już wkrótce możesz zostać właścicielem kosnoli Xbox Series X, która wygląda jak SpongeBob Kanciastoporty, o ile masz w kieszeni luźnych 700 dolarów.

700 dolarów (ok. 3 tys. zł bez VAT-u) za Xboksa, który wygląda jak SpongeBob to kwota, która musi być żartem, prawda? Niestety nie. Taki właśnie Xbox inspirowany serią Nickelodeon został dziś zaprezentowany podczas Xbox Wire, więc mamy do czynienia z informacją potwierdzoną. W tej kwocie otrzymujemy naturalnie nie tylko konsolę, ale inspirowany rzeczoną animacją kontroler. Ale to wciąż nie wszystko, ponieważ w zestawie znajdziemy także grę All-Star Brawl 2, a więc drugą odsłonę cyklu platformowych bijatyk, opartych na licencji kanału Nickelodeon, która normalnie (oddzielnie) kosztuje nieco ponad 200 zł.

Xbox Series X – Nickelodeon All-Star Brawl 2 Special Edition Bundle – dostępność

Ta specjalna edycja konsoli będzie dostępna w ograniczonej liczbie już od 7 marca poprzez sklep internetowy BestBuy. Jeśli więc jesteście ogromnymi fanami Kanciastoportego, albo takimi fanami są Wasze dzieci, a nie posiadacie przy tym jeszcze konsoli Xbox Series X, to ta okazja jest dedykowana zdecydowanie dla Ciebie. A oto jak wygląda ów zestaw:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie