Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Xbox Series X – Microsoft pozbył się dużego logo na okładkach do gier?

Producent najprawdopodobniej wysłuchał fanów, którym przeszkadzał duży znaczek na pudełkach do gier na Series X.

W połowie lipca pokazywaliśmy wygląd okładek do produkcji na next-gena Microsoftu. Nietrudno było na nich zauważyć charakterystyczne, sześciokątne logo z napisem „optimized for Series X”. Wiele osób narzekało, że jeśli znaczek jest nadrukowany – nie będąc na przykład jedynie naklejką – to przesłania dużą część przedniej strony pudełka. Wygląda na to, że Microsoft wziął sobie te uwagi do serca.

Analityk Daniel Ahmad, którego prognozy i doniesienia już nieraz okazywały się celne, opublikował teraz wygląd okładek do DiRT 5 wraz z komentarzem Microsoft wysłuchał feedbacku. Po lewej mamy starą wersję pudełka z wspomnianym logo, a po prawej okładkę bez znaczka.

Oczywiście bez względu na to, jak bardzo wiarygodny jest autor przecieku, to wciąż pozostaje jedynie nieoficjalna informacja. Jeśli jest prawdziwa, to na jej potwierdzenie przez Microsoft fani gier na Xboksa zapewne nie będą musieli długo czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się