Ten zestaw z Xbox Series S nie ma prawa istnieć. Gracze wyśmiewają pomyłkę

Xbox Series S w zestawie, który nie powinien istnieć. Gracze wyśmiewają
Newsy Xbox Series

Xbox Series S w holenderskim Media Markt można było kupić z… pudełkową wersją FIFA 23. Są co najmniej trzy argumenty, dla których to nie ma sensu.

Wyobraźcie sobie, że znów jesteście dzieckiem, a do tego takim, które w te święta otrzymać ma swoją pierwszą konsolę. Wasi rodzice jadą do sklepu, aby upić Wam Xbox Series S – padło na ten sprzęt, bo wydawał się odpowiednio wyceniony w stosunku do tego, co oferuje. Potem otwieracie prezent, a tam zestaw, który tak bardzo nie ma sensu, że możecie tylko śmiać się z tego skonfundowani.

Dziwny zestaw z Xbox Series S

No bo jak nie śmiać się, gdy w zestawie z konsolą, która nie oferuje czytnika płyt, znajdziecie grę… w pudełku, na płycie? Jakby tego było mało, mowa o FIFA 23, czyli zeszłorocznej edycji kultowej serii, która w tym roku doczekała się reinkarnacji w formie EA Sports FC 24. No i na domiar złego to wersja gry na Xbox One. Strasznie, nie?

Scenariusz z początku tego artykułu teoretycznie nie miałby prawa się zdarzyć, ale jednak mógł. Wszystko dlatego, że w holenderskim Media Markt sprzedawano właśnie takie zestawy z konsolą. Absolutnie nie mają sensu, o czym sklep dowiedział się po fakcie, gdy na Twitterze zaczęło się wyśmiewanie nieświadomych pracowników.

Cześć Danny! Rzeczywiście w sklepie wystąpił błąd, który został niezwłocznie naprawiony. Dziękujemy za czujność i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Doceniamy Twoją opinię. Najlepsze, Daan, Zespół MediaMarkt.

– odpowiada zaskoczonemu graczowi Media Markt

Sytuacja więc została szybko naprawiona, choć mam nadzieję, że nikt nie zdążył skorzystać z tej okazji. W końcu okres przedświąteczny, ludzie gorączkowo szukają prezentów, a czasami nie wiedzą, co kupują.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie