Szkoda, że Microsoft daje takie konsole w prezencie tylko wybrańcom

Xbox-Series-S-z-czekolady
Newsy Rozrywka Xbox Series

Ale brudas! Tak pomyślałem, kiedy zobaczyłem zdjęcie nietypowej konsoli Xbox Series S w jednym z wątków na forum Reddit. Ale później… zaczęła cieknąć mi ślinka.

Konsola w prezencie na święta to fajna sprawa, a jeden z przedstawicieli mediów (niestety tutaj bez szczegółów) otrzymał chyba wymarzoną paczuszkę. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to niesamowicie zaniedbany i oblepiony kurzem XSS. Ale…

Konsola na prezent. Xbox Series S z czekolady

Na Reddit pojawiło się zdjęcie, którego autor zdradził, że to świąteczny prezent od Microsoftu. To maleńki XSS wykonany z czekolady. Jak na wyrób spożywczy, to muszę przyznać, że szczegóły są niesamowite.

Obok fotki pojawił się też dopisek, że małe czekoladowe dzieło zostało stworzone w Niemczech, w fabryce czekolady Schuberts w Monachium. Można tylko życzyć obdarowanemu… smacznego!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie