Xbox pokazał Series S w stylu The Elder Scrolls. Zestaw z padem i słuchawkami wygląda cudnie

Xbox Series S inspirowany The Elder Scrolls wygląda przecudownie
Newsy Xbox Series

Bethesda jest częścią Microsoftu, więc Xbox Series S w stylu The Elder Scrolls był tylko kwestią czasu. Konsola w zestawie wygląda fantastycznie.

Niedawno The Elder Scrolls Online dostało nowy dodatek High Isle. Dzięki niemu gracze tego MMO mogą zwiedzić nowe, wcześniej niedostępne rejony. Bethesda naprawdę postarała się o zróżnicowanie i rozwinięcie świata nie tylko TESO, ale całej marki w ogóle. I choć od premiery The Elder Scrolls VI raczej dzieli nas dość sporo, Microsoft postanowił nawiązać do marki nowym, customizowanym Xbox Series S.

Firma pokazała wersję konsoli z designem inspirowanym najnowszym dodatkiem do gry i nie da ma ukrywać – sprawia fantastyczne wrażenie. Sprzęt został zupełnie przebudowany od strony wizualnej. Główna konsola wygląda niczym płyta pancerza, z herbem na froncie. Kontroler sprawia równie dobrze wrażenie, choć może na pierwszy rzut oka nie przypomina aż tak stylistyki serii TES.

Do tego wszystkiego zadbano również o słuchawki w zestawie. Wygląda na to, że w ich przypadku zadbano tylko o nowy wzór na nausznikach, ale to w pełni wystarcza. Całość prezentuje się naprawdę świetnie. Może nie jestem jakimś wielkim fanem popularnej marki Bethesdy, ale takim zestawem absolutnie nie pogardziłbym.

I najpewniej wielu graczy uważa podobnie, ale szans na zdobycie tej limitowanej konsoli nie mamy praktycznie żadnych. Jedynym sposobem jest wzięcie udziału w konkursie, ale ten odbywa się jedynie na terenie Nowej Zelandii i Australii. Nie wiemy, czy będzie możliwość jej wygrania w innych krajach.

Xbox w stylu TESO to kolejny sprzęt inspirowany popularnymi grami czy nawet… serialami. Niedawno Microsoft pokazał prześwietną wersję w stylu Stranger Things, czym celebrował premierę najnowszego sezonu. Wcześniej dostaliśmy m.in. design z Back 4 Blood czy Battlefield 2042.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie