Xbox Series X z motywem Battlefield 2042 wygląda świetnie. Microsoft rozdaje go za darmo

Xbox Series X w wersji Battlefield 2042
Xbox Series

Microsoft uwielbia kusić nas limitowanymi edycjami Xbox Series X. Problem w tym, że dla zwykłego odbiorcy nie są dostępne. Mimo to wersja Battlefield 2042 wygląda świetnie.

Jakby nie patrzeć maszyna stylizowana na wojskowe radio (?) wygląda nieco kiczowato, ale i tak mi się podoba.

Xbox Series X w skórze Battlefield 2042

Jak powszechnie wiadomo, Xbox zajął się promocją najnowszego tytułu od EA i DICE zaś PlayStation reklamowało nowego CoD: Vanguard. Microsoft regularnie dzieli się z nami swoimi pomysłami na limitowane wersje swoich konsol. Niedawno zachwycaliśmy się edycją Back 4 Blood, a gigant z Redmond pokusił się o kolejną.

Tym razem nie jest może tak fenomenalnie, ale i tak wygląda znacznie ciekawiej od zwykłego XSX. Konsola zyskała przypominającą metal obudowę, całą porysowaną, aby było widać, że sprzęt spędził trochę czasu na polu bitwy. Do tego napis z logiem gry i naklejka ostrzegająca przed napięciem. Fajnie to wygląda, ale moje serce szczególnie skradł kontroler. Tego typu design chętnie przygarnąłbym, nawet nie posiadając konsoli, choćby do gry na PC. Niestety, raczej nie ma co liczyć na zakup samego pada.

Jak to zawsze bywa w przypadku limitowanych rzeczy od Microsoftu, nowa wersja nie pojawi się w sprzedaży. Mimo wszystko gracze mogą liczyć na wygraną w konkursie. Problem w tym, że nie dotyczy to Polski. Wziąć w nim udział mogą wyłącznie członkowie Microsoft Rewards, czyli programu niedostępnego w naszym kraju.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie