Xbox Series jak odtwarzacz kaset. Microsoft świętuje powrót Stranger Things piękną konsolą

Xbox Series S w edycji Stranger Things
Newsy Xbox Series

Uwielbiam limitowane edycje konsol, a najnowszy Xbox Series S wygląda przecudownie. Firma celebruje premierę 4. sezonu Stranger Things.

Microsoft regularnie świętuje “wielkie wydarzenia” w świecie gamingu dzięki wydawaniu limitowanych edycji swojego sprzętu. Niedawno dostaliśmy przecież przepiękną “krwawą” konsolę w klimacie Back 4 Blood, jakiś czas później wydano równie imponującego Xbox-a z motywem Battlefield 2042. Wszystkie te sprzęty są naprawdę cudowne, choć oglądanie ich przypomina gapienie się przez witrynę sklepową na ubranie, którego i tak nigdy nie kupimy. Choć, żeby nie było, szansa na ich zdobycie jest!

Tym razem Microsoft postanowił nawiązać do wydarzenia spoza branży gier wideo. Na Netflixie niedawno zadebiutowała pierwsza połowa 4 sezonu Stranger Things. Nie da się ukryć, że to jedna z najpopularniejszych produkcji platformy streamingowej. Fani na całym świecie nie mogli się doczekać powrotu uwielbianych bohaterów, a fani Xbox-a mogą liczyć na nie lada gratkę.

Limitowany Xbox Series S inspirowany jest latami 80. i odtwarzaczem kaset. Trzeba przyznać – wygląda naprawdę nieziemsko. Klimatyczne urządzenie spowite mackami istot z “drugiej strony” jest może i nieco oślizgłe, ale ma swój urok. Design nie jest atrakcją wyłącznie dla fanów serialu. Równie dobrze zachwycić może także i entuzjastów klimatów retro.

Do zestawu dołączany jest również kontroler utrzymany w podobnym klimacie, ale o wiele mniej przyciągający wzrok. Tutaj tak naprawdę jedyną nowością są nadrukowane macki, choć przynajmniej podkreślają estetykę całości. Sprzęt jest piękny, ale jego zdobycie graniczy z cudem…

Xbox na swoim blogu podkreśla, że zorganizuje konkursy na swoich social mediach, ale nie wiadomo, czy użytkownicy z Polski będą mogli wziąć w nich udział. Ponadto 30 takich maszyn można wygrać jeżeli weźmiemy udział w aktywnościach w Xbox Plaza. Problem w tym, że trzeba udać się do… Los Angeles.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie