Niebawem premiera Starfield. Bethesda potwierdza termin

Starfield ukaże się niebawem. Bethesda potwierdza termin premiery
Newsy PC Xbox Series

To może być jeden z największych hitów tego roku. “Kosmiczny Skyrim”, czyli Starfield, ukaże się już w pierwszej połowie 2023 roku.

No dobra, może trochę przesadziłem z tym “kosmicznym Skyrimem”, bo to jednak zupełnie różne gry, ale jednak Starfield powstaje w duchu poprzednich dokonań Bethesdy. Studio chce wydać na świat swoją najbardziej bogatą w zawartość i złożoną grę. I bardzo mi to pasuje!

Starfield zadebiutuje niebawem

Niemniej mamy w końcu oficjalne potwierdzenie, kiedy mniej więcej należy spodziewać się debiutu wyczekiwanej pozycji. Pierwotnie gra miała ukazać się w ubiegłym roku, ale twórcy postawili na jakość i musieli ją przesunąć. Teraz pojawiła się zaktualizowana strona pomocy technicznej Starfield, dzięki której dowiadujemy się nowych informacji o samej premierze.

Gdy zaczniemy przeglądać witrynę, naszą uwagę mogą przykuć znajdujące się po prawej stronie informacje FAQ. Jedno z pytań dotyczy możliwego terminu premiery gry.

Starfield pojawi się wyłącznie na Xbox Series X|S i PC w pierwszej połowie 2023 roku.

– czytamy

Niestety nie ma mowy o możliwym miesiącu, a co dopiero dniu premiery. Stanowi to jednak potwierdzenie, że twórcy faktycznie powinni wyrobić się na pierwszą połowę 2023 roku, czyli premiera nastąpi w sumie niedługo. Wcześniejsze przecieki sugerują, że stanie się to przed Redfall, które ma ukazać się 28 kwietnia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie