Xbox One Slim jeszcze w tym roku?

Jest prawdopodobne, że Microsoft szykuje liposukcję dla swojej nowej konsoli.

Xbox one został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku i już wtedy wśród graczy wzbudził spore zainteresowanie. Nie tylko jeśli chodzi o same gry i możliwości sprzętu. Również ze względu na wielkość całej maszyny. Xbox One jest bowiem dużo większy od konkurencyjnego PlayStation 4. Zdaje się, że Microsoft chce to zmienić.

Jak podaje serwis Thegamescabin.com, Microsoft właśnie szuka nowych ludzi do pracy. Głównie inżynierów elektryków, którzy mieliby tworzy nowe układy do płyty głównej konsoli, opracowywać inne nowe rozwiązania elektryczne i wspierać dział produkcyjny. Dodatkowo taka osoba miałaby współpracować z projektantami zajmującymi się sprzętem, a zatrudnienie znajdzie w dziale zajmującym się wyłącznie konsolami.


Oczywiście w tej chwili są to tylko spekulacje. Microsoft zatrudniając taką osobę może po prostu pracować nad ulepszeniem Xboksa One, bez wydawania odchudzonej wersji. Już poprzednia generacja konsol pokazała, że wersja premierowa konsoli, wcale nie jest tą ostateczną. Zanim pojawiły się edycje Slim, w sprzedaży było kilka wersji konsol, które nie różniły się wyglądem, a tylko nieznacznie detalami w środku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet