Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Xbox One Maverick – prezentacja jutro, jest cena i zdjęcia, 3 gry w zestawie. Nieoficjalne informacje

Ponoć już jutro Microsoft ujawni oficjalnie nowego przedstawiciela rodziny Xbox One. To model pozbawiony czytnika dysków, zatem stworzony jedynie z myślą o grach z dystrybucji cyfrowej oraz abonamencie Xbox Game Pass.

Redakcja serwisu Winfuture twierdzi, że jutro (16 kwietnia) Microsoft pokaże oficjalnie konsolę Xbox One Maverick. Pod tą tajemniczą kodową nazwą kryje się Xbox One S w wersji bez napędu dysków. Pełna nazwa sprzętu to Xbox One S All-Digital Edition.

Nowy Xbox One S – premiera, cena, szczegóły i gry

Wspomniane źródło podaje, że nowa konsola zostanie zaprezentowana 16 kwietnia, a jej data premiery to 7 maja 2019 roku, co zgadza się z wcześniejszymi przeciekami od redakcji Windows Central. Zamówienia przedpremierowe na Xbox One S All-Digital Edition mają być zbierane od jutra.

Cena konsoli Xbox One S bez napędu została ponoć ustalona na poziomie 230 euro, co w bezpośrednim przełożeniu na naszą walutę daje około 985 zł. Prawdopodobnie konsola w Polsce będzie kosztowała maksymalnie 999 zł. Microsoft z pewnością nie będzie chciał przekroczyć psychologicznej granicy tysiąca zł.

Za taka kasę mamy dostać Xbox One S All-Digital Edition z dyskiem twardym o pojemności 1 TB oraz pakietem cyfrowych gier Forza Horizon 3Sea of ​​Thieves oraz Minecraft.

Winfuture publikuje również wizerunek konsoli (która wygląda po prostu jak Xbox One S, tyle że pozbawiony czytnika płyt) oraz grafiki pudełka:

Czekamy na oficjalne potwierdzenie powyższych wieści przez Microsoft.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się