Jeśli chcecie się ukryć w śniegu, Xbox wydał dla Was limitowany kontroler

Xbox ma limitowany kontroler dla fanów śniegu | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series

Chcecie być niedostrzegalni pośród śniegów Arktyki? Jeśli tak, i to przy okazji grania na konsoli Xbox, mam dla Was świetną wiadomość. Nowy pad jest już dostępny na całym świecie.

“Ubieranie” niektórych przedmiotów w barwy typowo militarne stało się już swoistym memem, ale fani tego stylu z konsolami Xbox (lub też PC) mogą liczyć na kolejną nowość, którą mogą kupować. I teraz na całym świecie.

Limitowana edycja kontrolera Xbox

Pad Arctic Camo Special Edition do Xbox One cieszył się sporym zainteresowaniem w okolicach premiery, więc Microsoft kontratakuje. Firma tym razem oferuje kolejną jego wersję, stworzoną i zaktualizowaną z myślą o platformach Series X, S lub też PC. Już wcześniej było wiadomo, że limitowana edycja trafi na półki sklepowe na całym świecie, choć początkowo zadebiutować wyłącznie w Ameryce Północnej.

Teraz nowa wersja bezprzewodowego kontrolera jest już dostępna do kupienia również w Polsce. Na ten moment jednak sklepy wydają się nie mieć go w ofercie, ale można składać zamówienia w oficjalnym sklepie Microsoftu. Tam kontroler kosztuje 329 zł, więc dość sporo. Producent zastrzega jednak, że ma “nowoczesne” powierzchnie, dzięki czemu nie tylko ładnie wygląda, ale i świetnie leży w dłoni.

Poznaj kontroler bezprzewodowy Xbox – wersja specjalna Arctic Camo, wyróżniający się wytrzymałym biało-szarym wzorem kamuflażowym. Jego nowoczesne rzeźbione powierzchnie i udoskonalona geometria zapewnią Ci większy komfort podczas gry. Kontroler szybko sparujesz z urządzeniami: konsolą, komputerem PC i urządzeniem przenośnym. Możesz się też między nimi łatwo przełączać, a samo granie jest bardzo wygodne

– zachęca Microsoft

Microsoft chce nadal rozwijać linię Vapor, więc kolejne wzory nie będą aż tak atrakcyjne dla fanów militariów i śniegu. Warto jednak zaznaczyć, że powstawać ma zupełnie nowa generacja kontrolera Xbox, który wyraźnie inspirowany jest DualSense.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/the-arctic-camo-special-edition-xbox-controller-is-now-available-worldwide/

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie