Dwie premiery dzisiaj w Xbox Game Pass. Oferta na styczeń z nowymi grami

Xbox Game Pass
Newsy Xbox Series XOne

Dzisiaj Microsoft udostępnił kolejne gry ze styczniowej oferty Xbox Game Pass. Będą z nich zadowolone osoby, które dobrze się czują w klimatach jRPG.

Kto zjada na śniadanie marynowane warzywa, na obiad udon, sobę oraz ryż typu gohan, a po południu chce się rozluźnić przy jakiejś dobrej grze wideo, na bank doceni nowe tytuły, które właśnie trafiły do Xbox Game Pass. To kultowe już odsłony serii Persona, które doczekały się kolejnej… premiery.

Xbox Game Pass styczeń 2023. 2 x Persona

Microsoft udostępnił dzisiaj w swojej usłudze następujące produkcje jRPG:

Obie Persony zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów gatunku. To stare gry, które zostały wydane odpowiednio w 2007 oraz 2012 roku. Dlaczego zatem w tytule newsa piszę o “premierach”? Bo dopiero dzisiaj debiutują one na nowszych konsolach, w tym na Xbox One i Xbox Series. Jak czytamy w sklepie Microsoftu, “trójka”, dostępna wcześniej jedynie na PlayStation 2, w nowej odsłonie została zremasterowana.

Oba tytuły uzupełniły styczniową ofertę XGP. Oprócz nich, w tym miesiącu dostaliśmy również Mortal Shell: Enhanced Edition czy Stranded Deep. To jednak nie wszystko, jutro do Game Passa zawita kolejna gra – Monster Hunter Rise.

Daj znać w komentarzach, czy podoba się Tobie styczniowa oferta, którą proponuje Microsoft.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie