Potwierdzone nowości w Xbox Game Pass w październiku 2023, w tym świeże premiery

Xbox Game Pass październik 2023 - oto potwierdzone nowości w usłudze
Newsy PC Xbox Series XOne

Znamy 7 pewniaków, które niebawem trafią do flagowej usługi Microsoftu. Xbox Game Pass październik 2023 zapowiada się intrygująco.

We wrześniu dostaliśmy Starfield, niebawem dostaniemy też Lies of P czy PayDay 3. Ciężko więc będzie przebić ten miesiąc i raczej nie ma siły, która faktycznie wygra z tymi premierami. Nie zmienia to faktu, że szykuje się parę obiecujących nowości, w tym premierowych gier. Wiemy, że na pewno te 7 pozycji w przyszłym miesiącu zadebiutuje w usłudze.

Xbox Game Pass październik 2023 – nowe gry:

  • The Lamplighters League – 3 października
  • Warhammer 40K: Darktide – 4 października
  • Forza Motorsport – 10 października
  • Cities: Skylines 2 – 24 października
  • Mineko’s Night Market – 26 października
  • Headbangers Rhythm Royale – 31 października
  • Jusant – 31 października

Jedną z największych nowości z pewnością jest nowa Forza Motorsport, co absolutnie nie dziwi. To w końcu legendarna wręcz marka od Microsoftu, od lat wydawana na Xboksy, a także i PC. Gracze mogą również zainteresować się taktycznym RPG-iem w klimacie Indiany Jonesa, czyli The Lamplighters League. Z innych nowości warto zwrócić uwagę na świetnego Warhammera do co-opa oraz ciekawe battle royale dla metalowców, czyli Headbangers Rhythm Royale.

Niedawno poznaliśmy również pełną ofertę XGP Core, które zastąpi od dawna dogorywające Xbox Live Gold. Usługa już weszła w życie u pierwszych graczy, lecz nie jest jeszcze aktywna na każdym rynku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie