Potężna oferta Xbox Game Pass na wrzesień. Microsoft chwali się premierami

Xbox Game Pass na wrzesień 2023 - oto szczegóły potężnej oferty
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft pochwalił się częścią nowych gier, których spodziewać się można w usłudze Xbox Game Pass we wrześniu 2023 roku. Jest moc!

Microsoft nieustannie ulepsza swoją flagową ofertę, czyli dodaje nowe gry do abonamentu Xbox Game Pass. Od dzisiaj możemy już grać w Starfield w ramach abonamentu. To chyba największa tegoroczna premiera w usłudze, a zarazem jedna z największych premier tego roku w ogóle. Szczególnie dla posiadaczy Xboksów, którzy od pewnego czasu narzekają na posuchę.

Starfield zadebiutowało właśnie dzisiaj, a od wczoraj zapoznawać się możemy z niezależną perełką ocenioną przez graczy “przytłaczająco pozytywnie”. To jednak nie koniec nowości i dużych premiery. We wrześniu spodziewać się można jeszcze więcej dobroci w XGP. Na blogu amerykańskiej korporacji pojawił się nowy wpis, w którym wymieniono największe gry pierwszej połowy tego miesiąca.

Nowe gry w Xbox Game Pass na wrzesień 2023:

  • GRIS – już dostępne
  • Starfield – już dostępne
  • Solar Ash – od 14.09
  • Lies of P – od 19.09

Oprócz Starfielda wiele osób z pewnością wyczekuje też “pinokiowego” soulslike’a Lies of P, który debiutuje już 19 września. Wielce oczekiwana gra z pewnością przemówi do fanów m.in. Bloodborne czy Dark Souls. I choć przedstawiona oferta faktycznie brzmi obiecująco, nie jest to koniec nowości. Od pewnego czasu wiemy, że we wrześniu dostaniemy również choćby PayDay’a 3, czyli nową część uwielbianej serii multiplayerowych gier o skokach na banki.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie