Forza Motorsport wygląda przepięknie. Wyciekły materiały pokazujące jakość grafiki

Forza Motorsport wygląda pięknie. Wyciekły materiały pokazujące grafikę
Newsy PC Xbox Series

W sieci pojawiły się nowe screeny, które po raz pierwszy pokazują nam jakość grafiki w Forza Motorsport. Tak wygląda gra z odpalonymi funkcjami RTX.

O nowej Forza Motorsport słyszymy od dawna. Dopiero niedawno Microsoft postanowił nieco przybliżyć nam to, co w swoim studiu przygotowuje Turn 10 Studios. Zapowiada się na naprawdę świetną grę dla fanów wysokich prędkości i sportu, a ciągle wspierane Gran Turismo 7 może mieć naprawdę mocnego rywala.

Teraz jednak dostaliśmy nieoficjalne screeny z gry, które pojawiły się na Reddicie niejakiego Pastor XBX. Screeny mają pochodzić najpewniej z wersji testowej, a swój początek mają na różnych forach internetowych. Dzięki Twitterowi szersza grupa graczy może je obejrzeć na własne oczy i przekonać się, że faktycznie – Forza Motorsport będzie piękna.

Same screeny nie są szczególnie wybitnej jakości, ale tu nie o to chodzi. Gry wyścigowe słyną z dopracowanej grafiki, ale teraz możemy na własne oczy zobaczyć jak mniej więcej zaimplementowano funkcje NVIDIA RTX w kolejnej Forzy. Screen w garażu pokazuje naprawdę świetne odbicia na podłodze, a nocny wyścig wydaje się wyglądać nie tylko niezwykle klimatycznie, ale i szczegółowo – właśnie przez odbijające się na mokrej nawierzchni światła.

Nowa Forza zadebiutuje już 10 października 2023 roku. Klasycznie już tytuł jest konsolowym exclusive’m, czyli ukaże się jedynie na Xbox Series X i S oraz PC. Co ciekawe, Microsoft zamierza pokazać grę i umożliwi zagranie w nią wszystkim obecnym graczom na Gamescom 2023, w Kolonii.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie