Xbox Game Pass na marzec 2024 zapowiada się wybornie. Radujcie się, subskrybenci

Xbox Free Play Days
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft podzielił się pierwszymi nowymi grami w katalogu Xbox Game Pass na marzec 2024. Zapowiada się nieźle, ale w drugiej połowie miesiąca będzie jeszcze lepiej!

Od jakiegoś czasu Xbox regularnie zasypuje nas kolejnymi wartymi uwagi grami w ofercie XGP. Tym samym nowości w bibliotece na marzec 2024 kontynuują tę tradycję. Już w tym miesiącu zyskamy dostęp do sporej liczby udanych i wartych uwagi tytułów!

Xbox Game Pass na marzec 2024 oficjalnie:

  • Warhammer 40K: Boltgun (konsole, chmura i PC) – już dostępne
  • PAW Patrol World (konsole, chmura i PC) – 7 marca
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom (konsole, chmura i PC) – 12 marca
  • Control Ultimate Edition (konsole, chmura i PC) – 13 marca
  • No More Heroes 3 (konsole, chmura i PC) – 14 marca
  • Lightyear Frontier (XSX|S, chmura i PC) – 19 marca
  • MLB The Show 24 (konsole i chmura) – 19 marca

To jednak oferta dotycząca pierwszej połowy bieżącego miesiąca. W drugiej spodziewać się ponadto możemy m.in. Diablo IV. Gra trafi do XGP już 28 marca, czyli tego samego dnia, co debiutujące na rynku oraz w Xbox Game Pass przygodowe Open Roads. Jest więc naprawdę nieźle, prawda?

Z kolei jeśli chodzi o pierwszą połowę, warto będzie poświęcić trochę uwagi dla dostępnego już dziś boomer shootera w świecie Warhammera 40K. To naprawdę udany FPS, nie tylko dla fanów uniwersum. Ponadto kompletna edycja genialnego Control od Remedy powinna przykuć Waszą uwagę, tak samo zresztą jak Lightyear Frontier. To taki “survivalowy symulator kosmicznej farmy z mechami”. Brzmi tak szalenie, że nie widzę innej opcji, niż po prostu spróbować. Warto zaznaczyć, że gra dostępna będzie od swojej premiery we wczesnym dostępie.

Pamiętajcie również, że niektóre gry znikają z oferty!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie