Diablo IV w Xbox Game Pass. To początek katalogu Activision Blizzard w usłudze

Xbox Game Pass z Diablo IV i dwiema innymi grami | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Coraz więcej gier Activision Blizzard ma debiutować w Xbox Game Pass. Pierwszym tytułem dostępnym w katalogu będzie Diablo IV.

Najnowsze Diablo to gra absolutnie daleko od ideału, ale jednak dostarczająca mnóstwo dobrej zabawy – o ile tylko przeżyjecie opcjonalne mikropłatności. Fandom może i trochę się nią obraził, lecz osobiście nie mogę jej po prostu nie polecać. Szczególnie, że niebawem będzie w XGP!

Xbox Game Pass z grami Activision Blizzard

Na wczorajszym briefingu dotyczącym przyszłości marki Xbox, Phil Spencer zapewnił, że firma faktycznie idzie w multiplatformowość. Na razie jednak nie planują wydawania wszystkich gier na konsole konkurencji. Zamiast tego zamierzają zaoferować innym graczom cztery “exy”. Najpewniej mowa o Pentiment, Hi-Fi Rush, Sea of Thieves oraz Grounded.

Jednocześnie w trakcie wydarzenia Spencer ujawnił, że katalog Xbox Game Pass powiększy się o gry od Activision Blizzard. Nie pokusił się o szersze objaśnienia, ale zapowiedział pierwszy tytuł. Jak zapewne już wiecie po tytule, będzie nim Diablo IV. Tak – najnowsze Diablo od Blizzarda zmierza do flagowej usługi Microsoftu. Szczerze? To chyba jedna z najlepszych gier, które mogą jedynie zyskać, znajdując się w ofercie subskrypcyjnej.

W oświadczeniu dla The Verge, Microsoft przyznał, że nie każdy będzie mógł cieszyć się najnowszym Diablo. Gra trafi do XGP, z wyjątkiem planu Xbox Game Pass Core. Gracze posiadający najtańszą wersję abonamentu nie będą mogli zagrać. Dowiedzieliśmy się również, że D4 zadebiutuje w usłudze już 28 marca 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie