Xbox Game Pass straci w marcu te gry. To ostatni moment, aby zagrać

Oferta Xbox Game Pass na koniec lutego i początek marca. Sporo wyjątkowych gier
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Nowy miesiąc to nie tylko nowe i nadchodzące do usługi Xbox Game Pass gry. Posiadacze abonamentu muszą się pospieszyć, bo niektóre z tytułów zostanie wkrótce wyłączonych z usługi. To ostatni moment na ogranie tych gier, lub kupienie ich w dość atrakcyjnej promocji. O jakich grach mowa? Sprawdź, które produkcje zostaną usunięte z abonamentu Microsoftu.

Xbox Game Pass – te gry wylecą z abonamentu

Nie ma niestety tak, że do abonamentu Xbox Game Pass gry są jedynie dodawane. Część z nich po czasie z usługi wylatuje, co na szczęście jest poprzedzane odpowiednią zapowiedzią. Nie inaczej będzie teraz w marcu. Dowiedzieliśmy się, jakie 3 gry zostaną skasowane z abonamentu. O jakich tytułach mowa? Krótką listę znajdziecie poniżej:

  • Hardspace: Shipbreaker (PC i konsole);
  • Ni no Kuni Wrath of the White Witch Remastered (PC i konsole);
  • Shredders (PC i konsole);

Jeżeli jednak zależy wam na zapoznaniu się z tymi grami, to macie na to ostatnie dni. Gry będą dostępne w abonamencie Microsoftu jedynie do 15 marca. Do tego też czasu można je nabyć w atrakcyjnej promocji, gdyż ich ceny obniżono o 20 procent. Zainteresowani? Pora odpalić konsole (lub pecety) i pobrać tytuły, póki jest ku temu szansa.

Te gry odchodzą z abonamentu

A o jakich grach mowa? Hardspace: Shipbreaker to dobrze oceniany symulator kosmicznych… złomiarzy. Naszym celem w grze jest penetrowanie wszelkiej maści wraków i nie tylko w celu pozyskania drogocennych surowców. Lepiej zabrać się do roboty, bo rozgrywkę rozpoczynamy ze sporym długiem. Gra została zaprojektowana z myślą o realistycznym odwzorowaniu fizyki i technologii kosmicznych, co dodaje jej unikalności i głębi.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered to ulepszona wersja oryginalnej gry “Ni no Kuni: Wrath of the White Witch”, która została wydana na PlayStation 3.

Gra łączy w sobie elementy tradycyjnych japońskich gier RPG z unikalną opowieścią, której współtwórcą jest znane studio animacji Studio Ghibli. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered opowiada historię młodego chłopca o imieniu Oliver, który po tragicznej śmierci swojej matki wyrusza do równoległego świata, by ją uratować. W tej magicznej krainie Oliver zdobywa nowych przyjaciół i uczy się magii, aby stawić czoła potężnemu złu zagrażającemu obu światom.

Shredders to z kolei gra, która ucieszy fanów sportów zimowych. W produkcji możecie oddać się nieskrępowanej radości z jazdy na snowboardzie w mocno zręcznościowych realiach. Choć zima dobiega końca, to warto sprawdzić, jak poradzicie sobie na stoku. Miła odskocznia od siekania wrogów i przeżywania fantastycznych przygód, prawda?

Podsumowując, macie czas do 15 marca na ogranie albo zakup gier. Teraz dostaniecie je w promocji, a po połowie miesiąca gry staną się niedostępne. Jeżeli interesuje was to, co do abonamentu dołączy, informacje znajdziecie tutaj.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie