Xbox Game Pass ze sporym zastrzykiem nowości w lipcu. Kolejne 9 gier w usłudze

Xbox Game Pass z gigantyczną niespodzianką. Legenda RPG dostępna
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft przedstawił listę kolejnych 9. gier, które niebawem trafią do Xbox Game Pass. Co więcej, spodziewać się ich można jeszcze w lipcu!

Microsoft niedawno przedstawił zupełnie nową opcję Xbox Game Pass Core, która wydaje się jednak dość mocno ograniczona. Mimo wszystko firma nie zamierza przestać wspierać swojego oczka w głowie. Niedawno XGP dostało parę ciekawych pozycji, a w sierpniu dostaniemy kolejne gry, w tym dość sporą premierę. Nie znaczy to, że posiadacze usługi nie dostaną nic nowego w lipcu. Jest wręcz przeciwnie, bo już niedługo łącznie czekać na Was będzie aż 9 gier.

Nowe gry w Xbox Game Pass na lipiec 2023:

  • Techtonica (Game Preview – chmura, konsole i PC) – już dostępne
  • Toem (chmura, konsole i PC) – już dostępne
  • The Cave (chmura i konsola) – już dostępne
  • Maquette (konsole i PC) – 19 lipca
  • Figment 2: Creed Valley (chmura, konsole i PC) – 20 lipca
  • The Wandering Village (chmura, konsole i PC) – 20 lipca
  • Serious Sam: Siberian Mayhem (chmura, Xbox Series X/S i PC) – 25 lipca
  • Venba (konsole i PC) – 31 lipca
  • Celeste (chmura, konsole i PC) – 1 sierpnia

Trochę tego jest, ale czym w szczególności warto się zainteresować? Z mojej strony mogę polecić The Cave, czyli dostępną od dziś niezwykle klimatyczną grę przygodową od jednego z mistrzów gatunku – Rona Gilberta. Parę miłych godzin spędzić da się także w The Wandering Village, czyli strategii o budowaniu miasta na grzbiecie wielkiego potwora. Fani FPS-ów śmiało mogą wyczekiwać debiutu udanego spin-offa Serious Sama, a Celeste to bodaj jedna z najlepszych (ale i niezwykle trudnych) platformówek, obok której nie da się przejść obojętnie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie