Nowe gry w sierpniowym zastrzyku nowości Xbox Game Pass. Wśród nich potencjalny sieciowy hit

Xbox Game Pass z nowymi grami na sierpień 2023
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox przedstawił już pierwszą listę nowości na sierpień 2023 w Xbox Game Pass. Dowiedzieliśmy się o trzech pozycjach, z czego jedna może nieźle namieszać.

Xbox Game Pass mocno się zmienia (mówię oczywiście o nowej wersji Core), ale Microsoft nie zamierza przestawać dorzucać do abonamentu nowych gier. Poznaliśmy pierwsze propozycje na sierpień 2023, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Wśród nich warto wyróżnić szczególnie jedną pozycję. Raczej sukcesu Dead by Daylight nie powtórzy, ale być może i tak stanie się sieciowym hitem dla fanów horrorów.

Nowe gry w Xbox Game Pass na sierpień 2023:

Everspace 2 chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi potyczek między statkami kosmicznymi. To jednak nie tylko byle shooter, a też tytuł oferujący zaskakująco kompleksową fabułę, elementy RPG i mnóstwo dobrej zabawy. Fani przyjęli “dwójkę” bardzo pozytywnie! XGP wydaje się idealnym miejscem na wypróbowanie tego typu gry, o ile jeszcze tego nie zrobiliśmy.

The Texas Chain Saw Massacre to z kolei nowy sieciowy horror asymetryczny, w którym grupa graczy wcieli się w bogu ducha winnych nastolatków, a druga przejmie kontrolę nad patologiczną rodziną wraz z synkiem, który bardzo lubuje się w masakrowaniu ludzi piłą łańcuchową. Wygląda to trochę na miks DbD z Friday 13th The Game. O ile twórcy nie przestaną wspierać tytułu wkrótce po premierze, istnieje spora szansa na zdobycie dużej rzeszy odbiorców.

Sea of Stars przemówi za to do fanów narracyjnych gier utrzymanych w duchu kultowych RPG-ów z taktyczną i turową walką. Grafika wygląda przepięknie i uroczo, a twórcy obiecują sporo mechanik i wciągającą fabułę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie