Xbox Game Pass z dwiema nowymi grami. Battlefield 2042 i kolejna odsłona serii z PS2

Xbox Game Pass z Battlefield 2042 i nie tylko. Nowości już dostępne
Newsy PC Xbox Series XOne

Od dzisiaj Xbox Game Pass oferuje kolejne dwie pozycje i nie możemy za bardzo narzekać. Pierwszą jest Battlefield 2042, a drugą wskrzeszenie serii z PS2.

O ofercie Xbox Game Pass na drugą połowę listopada wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Dziś nastał ten ważny dzień, w którym do usługi trafiły dwie ciekawe gry. “Ciekawe” pod skrajnie różnymi kątami, ale posiadacze tej subskrypcji raczej nie powinni przechodzić obok nich obojętnie. W końcu bowiem możemy niemal za darmo zagrać w wielce kontrowersyjnego Battlefield 2042.

Battlefield 2042 w Xbox Game Pass

EA cały czas stara się ratować grę i regularnie wydaje nową zawartość oraz aktualizacje. Ja wiem, że tytuł spotkał się raczej ze skrajnymi odmiennymi opiniami (z czego większość jest zdecydowanie negatywna), ale tym razem nie musicie przecież za niego dodatkowo płacić. Dlatego uważam za dobrą okazję możliwość zapoznania się z tytułem w ramach Xbox Game Pass. Może nie jest tak źle, jak wszyscy mówią?

Kolejną grą, w którą możemy grać już od teraz jest Gungrave G.O.R.E. Być może pozornie niewiele Wam mówi ten tytuł, w końcu w Polsce marka nie jest jakoś specjalnie popularna. Seria pamięta jednak czasy PlayStation 2, a teraz powróciła w nowoczesnej odsłonie. Już wcześniej pisałem o przeabsurdalnym zwiastunie gry, na którym flaki, krew i wszystko inne leje się i fruwa gęsto. Z pewnością nowe Gungrave przemówi do fanów relaksującej, niezobowiązującej rozrywki.

BF2042 w ramach EA Play (zawartego w XGP Ultimate) można ogrywać na PC oraz Xbox Series X i S. Z kolei Gungrave G.O.R.E. dostępne jest nie tylko na “blaszakach” i obecnej generacji, ale również w chmurze. Do końca listopada do usługi zawita jeszcze Insurgency: Sandstorm, Soccer Story oraz Warhammer 40,000: Darktide.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie