Na tym zwiastunie dzieją się rzeczy niestworzone. Gungrave G.O.R.E. otrzymało datę premiery

Gungrave G.O.R.E. na zwiastunie. Dzieją się rzeczy niestworzone
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gungrave G.O.R.E. to wielki powrót zdecydowanie zapomnianej serii japońskich gier w stylu „morduj wszystko”. Znamy datę premiery.

W 2002 roku na PS2 ukazała się gra Gungrave. Tytuł nie okazał się w żaden sposób rewolucją ani nawet rewelacją, ale zdobył nawet sporo fanów, choć nie w naszym kraju. Japończycy wydali w końcu niezwykle brutalny tytuł, który wszelkiego rodzaju „pierdoły” odsuwał na bok. W końcu gameplay skupiał się przede wszystkim na niszczeniu wszystkiego i wszystkich. Taka idea najwyraźniej przyświeca też studiu Iggymob.

Deweloperzy obecnie pracują nad kontynuacją serii, w której wcielamy się w zmartwychwstałego zabijakę. Na ulicach pojawił się nowy narkotyk, co stanowi całkiem niezły pretekst do… no, zgadliście – anihilacji. Będzie krwawo i brutalnie, choć nie zabraknie też fabuły. Na to właśnie przygotowuje nas nowy zwiastun gry.

Wielkie spluwy tańczą między dziwaczną bronią białą będącą połączeniem chyba każdej innej broni białej, jaką znam. Głóny bohater radośnie sieka przeciwników, ale nie można zapomnieć o fabule. Twórcy przedstawiają nam naszą drużynę, dzięki której bitwy powinny wydawać się nieco prostsze. Co tu dużo mówić – walka dwóch ugrupowań raczej nie przyniesie zbyt wiele scenariuszowego spełnienia, no ale nie o to tu chodzi.

Dowiedzieliśmy się również, iż Gungrave G.O.R.E zadebiutuje 22 listopada 2022 roku. Tytuł ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox Series X i S oraz XOne.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie